Părere Radiografie
Bună ziua, as dori va rog o a 2a părere in legătura cu molarii de minte și ce ar trebui sa fac cu ei. Va mulțumesc anticipat!
https://imgur.com/a/h9F7j4C
https://imgur.com/a/h9F7j4C
1 comentarii
Buna ziua! Sunteti deja in tratamentul unul medic si cred ca vi s-a spus cand ati inceput tratamentul ca extractia molarilor de minte este indicata la un moment dat. Cam asta este viitorul, oricat ati amana. Puteti discuta cu un medic chirurg pentru lamuriri. Numai bine!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 7Radiografie plamani cu rezultat incert ?!?
- 0Chist gigant care comunica cu fosa nazala
- 0Cat de nocive sunt mai multe radiografii?
- 2Radiografie dinti metalo-ceramici
- 1Pot face RMN la un pivot la care nu am pus dintisorul?
- 7Eficienta radioviziografului
- 2Radiografie Dentara
- 1Radiografie panoramica, probleme?
- 6Interpretare radiografie dentara
- 1Dureri post extracție molar de minte
- 1Molar de minte
- 1Radacina rupta?
- 1Un fel de cioburi din gingie intre masea si dinte
- 4Durere molari de minte
- 1Extractie 2 molari de minte in urma cu o luna
- 1Radiografie ce se poate face
- 1Calitate radiografie dentara
Mai multe informații despre: radiografia dentara molar de minte
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
