Părere Radiografie

24-07-2021
sMyLLe
Nu este medic/terapeut
sMyLLe
Bună ziua, as dori va rog o a 2a părere in legătura cu molarii de minte și ce ar trebui sa fac cu ei. Va mulțumesc anticipat!

https://imgur.com/a/h9F7j4C
1 comentarii
0
29-07-2021, ora 08:56
Dr. Dragomir (Parnia) Alina
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Dragomir (Parnia) Alina
Buna ziua! Sunteti deja in tratamentul unul medic si cred ca vi s-a spus cand ati inceput tratamentul ca extractia molarilor de minte este indicata la un moment dat. Cam asta este viitorul, oricat ati amana. Puteti discuta cu un medic chirurg pentru lamuriri. Numai bine!
Adaugă un comentariu / răspuns