Furnicaturi pe penis...ce sa fac??

14-05-2009
theringboy
Nu este medic/terapeut
theringboy
am si eu o problema...de o sapt-2 am mancarimi de penis, ca niste furicaturi care apar la contactul sexual, pana acum nu le aveam doar la sfarsitul contactului dar acum au aparut si in timpul lui. Am banuit ca poate fi de la lipsa preludiului deoarece la ultimele contacte am fost tot timpul "pe fuga" sa zic asha shi nuh am avut parte de un preludiu ca la carte.AJUTOR va rogg!!!!
1 comentarii
0
15-05-2009, ora 12:27
theringboy
Nu este medic/terapeut
theringboy
un raspuns va roogg multt si mie...
Adaugă un comentariu / răspuns