Plicuri Inofem Duo

23-04-2023
ioanaela
Nu este medic/terapeut
ioanaela
Bună tuturor, Sunt bune acele pliculețe Inofem Duo pentru reglarea ciclului menstrual? Ideea este că nu mia mai venit ciclul de aproximativ 8-9 luni și a-și cam vrea să vină, momentan nu pot merge la un ginecolog pentru ca nu sunt în țară, un medic ginecolog cu, care ak vorbit online mia recomandat aceste pliculețe ca să îmi vina menstruația, sunt bune? Știe cineva?? MULȚUMESC
2 comentarii
0
24-04-2023, ora 09:32
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Important ar fi să stabiliți cauza lipsei menstruației și asta se face numai prin investigații la ginecolog. Puteți găsi un medic oriunde, dacă nu sunteți în țară.
Inofem Duo fiind un supliment alimentar destinat femeilor pentru susținerea echilibrului hormonal, funcției ovariene si menstruației regulate, nu poate să vă facă rău, dar e nevoie să depistați cauzele pentru rezolvarea adevăratei probleme și stabilirea unui tratament adecvat.
0
24-04-2023, ora 11:17
ioanaela
Nu este medic/terapeut
ioanaela
Mulțumesc pentru răspuns! Abia în toamnă ajung acasă și atunci voi merge la ginecolog, eu sunt în Uk și nu am încredere în medicii de aici plus dacă îmi fac o programare poate mă baga după câteva luni :(((
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Menopauza
  •