nas infundat.. respir doar cu o nara
Buna ziua. Am 23 de ani, si de aproximativ un an ma confrunt cu o problema. Nu pot respira numai pe o nara, cealalta fiind infundata. Dupa circa 3-4 ore mi se desfunda si se infunda cealalta si tot asa. Mentionez ca in urma cu 3 ani am avut sinuzita si nu cred ca s-a tratat, inca am dureri de cap in partea frontala iar odata cu durerile de cap simt o presiune asupra nasului. Din cauza sinuzitei mi se infunda nasul? sau e vorba de altceva? Va multumesc
3 comentarii
Aceleasi simtome le am si eu...mi s-a spus ca am rinita la o nara si la cealalta deviatie de sept...nu am mai avut probl pana acum si niciodata cu respiratia..dr mi-a spus ca sol e operatia de deviatie de sept..cam nasol...imi e greu sa cred ca asa deodata, dar asta e..
Aceleasi simtome le am si eu...mi s-a spus ca am rinita la o nara si la cealalta deviatie de sept...nu am mai avut probl pana acum si niciodata cu respiratia..dr mi-a spus ca sol e operatia de deviatie de sept..cam nasol...imi e greu sa cred ca asa deodata, dar asta e..
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 7Dispnee in special la efort acum si in repaos
- 1Raceala si probleme de respiratie
- 1Nu scap de tuse
- 1Respiratie zgomotoasa dupa ce iau benzodiazepine
- 2Interpretare ct
- 0Interstitiu pulmonar accentuat infrahilar bilateral
- 1Intepaturi piept, raceala, bronsita
- 2Inspiratie scurta
- 0Durere toracica persistentă de mai bine de 1 lună și tuse
- 1Radiografie pulmonara