Ajutați mă - imi simt sanul stang mai sensibil si parca mai mare decat dreptul
Buna ziua! De o saptamana, doua...imi simt sanul stang mai sensibil si parca mai mare decat dreptul .Ce poate fi ?
4 comentarii
Pot sa fie mai multe lucruri. Sunt necesare investigatii. Va recomand sa va adresati unui centru medical specializat in investigarea sanului.
dr Petre Muresan
dr Petre Muresan
Cu multa placere. Si cu alta ocazie daca va pot ajuta cu ceva.
dr Petre Muresan
dr Petre Muresan
Aş mai avea două întrebări dacă mi ați putea răspunde: 1.Daca baiatul avea lichid preejaculator pe deget si dupa acel deget ajunge in contact cu zona intima a fetei exista un risc de sarcina ?
2. Teste de sarcina pot da fals dupa 3, 4 facute (dimineata, la 2, 3, 4 saptamanii ) ?
2. Teste de sarcina pot da fals dupa 3, 4 facute (dimineata, la 2, 3, 4 saptamanii ) ?
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amețeli - cauze probabile
- 2Migrene 4, 30 dimineata
- 0Cat se ia Molekin Imuno?
- 3Protocol donare sânge 2008
- 9Transpirație excesiva in timpul atacurilor de panica
- 2Tratament pentru sedentarism
- 1Beta hcg- pot avea incredere?
- 0Lista analizelor de sange care trebuie sa se faca anual
- 2Rivotril de 0.5 mg pentru insomnie
- 1Transpir foarte mult si miros neplăcut aproape tot timpul