Ajutati ma - otita, faringomicoza, nu stiu cum sa iau medicamentele

02-10-2018
Andreea9007
Nu este medic/terapeut
Andreea9007
Am racit destul de puternic si m a tinut vre o 2sapt raceala.. AM. FOST la. Doctor mi a dat antibiotic.. Am. Urmat ce my a zis degeaba nu aveam miros si nici urechea dreapta my auzeam nimic
. M am dus iar la doctor mi a zis ca nasul. Mi a afectat urechea si. Mi a zis ca am otita si mi a dat niste picaturi de ureche si alt antobitiotc puternic la 24 de ore.. Nici asa nu mi a trecut am Inceput nici cu stanga sa nu mai aud aaa bine.. M am. Dus pana la urma la orl. Si. Mi a zis diagnostic faringomicoza si mi a dat si. Un medicament facut in farmacie dar nu mai stiu trebuie sa l. Iau doar o singura data inainte cu 15 mi. De ultima masa??? Si. Ma va ajuta sa aud??. Mi a dat mai dat si diflucan si xyzol
3 comentarii
0
03-10-2018, ora 11:02
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
te întorci la un medic ORL.. care face si Audiograma.. sa vaezi cat de afecat este auzul lsi la ce nivel
dupa gripa se poate pierde auzul si ep nervul auditiv
0
03-10-2018, ora 12:02
Andreea9007
Nu este medic/terapeut
Andreea9007
Aud ca intr un butoi.. Adica infundate amandoua si la inceput doar dreapta cu stanga nu aveam treaba si dupa incet incet si stanga.. Pai am. Fost la orl si a zis ca toate sunt impreuna urechea gatul si nasul si a zis ca dupa ce mi se vindeca isi da drumul si la ureche intradevar la nas da ca am inceput sa am. Incet incet miros dar urechile inca nu
0
03-10-2018, ora 12:09
Andreea9007
Nu este medic/terapeut
Andreea9007
Si acum vad ca mi am suflat nasul si 's a mai desfundat dreapta stanga nu..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.