Ajutor ! atat de mult imi doresc sa fie sarcina

19-02-2019
CocolinoCoco
Nu este medic/terapeut
CocolinoCoco
Buna, sunt Coca am 28 de ani, casatorita in 2018.
Incerc de cativa ani sa raman insarcinata.. am fost la nenumarati medici, toti au spus ca nu am nimic.. nu am inteles nici pana acum care ar fii problema de ce nu raman insarcinata!
Acum sunt foarte suprinsa si putin entuziasmata am avut menstruatia pe 04 ianuarie.. m-a tinut 6 zile .. a trecut, apoi pe 22 si 23 ianuarie am avut niste picaturi de sange de culoare roz- maro.
Pe data de 28 am fost la o doamna doctor si am spus despre scurgeri... mi-a facut un echo si un papanicolau ( a iesit cu o inflamatie). La echo mi-a spus ca la cum atata inauntru poate fi vorba de o implantare.. pe 13 februarie am facut beta hcg-l care a iesit 0, 2( negativ) si teste de sarcina la fel negative, apoi pe 14 februarie am fost din nou la doamna doctor si mi-a facut un echo si mi-a spus ca am mucoasa groasa si ca este posibil sa fie o sarcina saj urmeaza sa imi vina menstruatia.. Am aproximativ 18 zile de intarziere. Nu am un ciclu regulat.. intrebare este pot fi inarcinata.. atat de mult imi doresc sa fie sarcina.. A mai fost cineva in situatia mea ? Multumesccc
2 comentarii
0
20-02-2019, ora 10:55
CocolinoCoco
Nu este medic/terapeut
CocolinoCoco
Raspunde cineva aici ?
0
21-02-2019, ora 10:24
CocolinoCoco
Nu este medic/terapeut
CocolinoCoco
Chiar nu stie nimeni.. am 20 zile de intarziere si totusi nu inteleg daca sunt insarcinata sau ce ar putea fi :(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: