Ajutor va rog din suflet, am avut niste simptome, avand si astm bronsic, am facut rx pulmonara
Buna ziua, am avut niste simptome, avand si astm bronsic si am facut radiografie pulmonara..Rezultatul a fost:
-interstitiu accentuat intrahilar bilateral, cord cu rectitudinea arcului mijlociu stang, pleura libera
Ceea ce ma ingrijoreaza este cordul..imi este frica ca este ceva grav..va rog dati.mi un raspuns, caut un pneumolog dar abia peste 2 saptamani am gasit..panaa atunci mai mult rau imi fac gandindu.ma...
-interstitiu accentuat intrahilar bilateral, cord cu rectitudinea arcului mijlociu stang, pleura libera
Ceea ce ma ingrijoreaza este cordul..imi este frica ca este ceva grav..va rog dati.mi un raspuns, caut un pneumolog dar abia peste 2 saptamani am gasit..panaa atunci mai mult rau imi fac gandindu.ma...
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2astm bronsic profesional
- 0interpretare radiografie pulmonara
- 2radiografie pulmonara
- 4astm bronsic, alergii, spasm bronsic
- 14Bronsita astmatiforma vs. astm bronsic...diferente
- 1Astm bronsic
- 35cancer mamar agresiv?
- 2astm bronsic
- 1radiografie pulmonara cu pata mare alba
- 1Radiografie pulmonara fata
- 2Radiografie toracica
- 1Nelanurire tratament singulair sugar
- 0Durere toracica, in partea dreapta.
- 0Gust si miros diminuate (covid 19)
- 0Interpretare radiografie pulmonara
- 0Interpretare Radiografie Pulmonara
- 7Astm alergic?
- 0Infiltrat pulmonar LID in observatie etiologica
- 1Rezultat radiografie.
- 1Arc inferior stâng alungit
Mai multe informații despre: Astmul bronsic Radiografia pulmonara
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: