Am ingerat 5 pasile de anxiar

24-02-2023
Cristinas1010
Nu este medic/terapeut
Cristinas1010
Într-o criză depresivă am luat 5 anxiar și 3 uniquet.deocamdată îmi este doar frig, am amețeli și nu îmi pot controla mâinile.ce se va mai întâmpla?mă tot gândesc să mai iau anxiar că văd că nju își fac efectul
4 comentarii
1
24-02-2023, ora 21:33
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu mai luati nici Anxiar, nici Uniquet. Ati luat destul. Beti niste lapte sa le treaca efectul. Nu se fac experimente cu astfel de substante ca ajungeti in urgenta cu spalaturi gastrice.
Pentru depresie solicitati tratament specializat de la psihiatru. Nu Anxiar, nu 3 Uniquet. Ce ati luat nu e tratament pentru depresie. Cum sa isi faca efectul?
1
24-02-2023, ora 23:04
360
Nu este medic/terapeut
360
de ce nu il(o) sunati pe dr sa va zica ce aveti de facut? macar un mesaj sa ii dati
1
28-02-2023, ora 10:00
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
În astfel de situații nu vă tratați singură, că vă faceți mai mult rău. Mergeți la medic și urmați tratamentul dat de acesta. Dacă nu vă puteți deplasa sunați la 112 și vă trimite un medic care vă acordă primul ajutor și vă recomandă ce să faceți în continuare. După ce ați luat ceva din proprie inițiativă nimeni nu poate estima corect ce se va întâmpla, pentru că persoanele reacționează diferit la dozajul medicamentelor.
0
03-03-2023, ora 20:51
Costy2008
Nu este medic/terapeut
Costy2008
Nu se intampla nimic daca ai luat alea, adica 5 anxiare si 3 quatiapine, doar sa nu mai repeti treaba.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul