Am luat medabon
Am luat si eu medabon. Nu vă speriați. Durerile sunt ca cele de la o nenstruatie mai puternică. Eu de abia după 2 ore de la administrarea celor 4 pastile am început să simt durere. Am luat ibuprofen la 4 ore. Am stat numai in pat si mi am pus o perna electrică sub burtă. Diminuează durerile si m a si încălzit.Mă luase cu frig... Recomand medabon.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 17Intrerupe de sarcina prin metoda medicamentoasa
- 4Continuarea sarcinii după esuarea avortului medicamentos, riscuri..
- 1Avort medicamentos
- 3Avort medicamentos
- 5Avort medicamentos
- 1Avort medicamentos
- 1Ajutati-ma - intreruperea medicamentoasa a sarcinii
- 1Avort medicamentos
- 3Avort medicamentos Medabon
- 0Avort medicamentos medabon
- 6Buna ziua! Am facut avort cu medabon in urma cu o săptămână si inca am sangerari, este normal?
- 1Test pozitiv după întrerupere de sarcina
- 3Experiența cu Medabon.
- 2Avort medicamentos
- 1Medic care să-mi prescrie Medabon București, va rog
- 0Medabon-Experienta 21.01.2023
- 3Lipsa sângerări după medabon
- 1Avort medicamentuos
- 3Resturi dupa avort medicamentos
- 2Avort medicamentos cu mifegyne
Mai multe informații despre: Avortul medicamentos avortul medicamentos cu mifepriston si misoprostol medabon
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: