am o problema

04-01-2010
extravaganza
Nu este medic/terapeut
extravaganza
am 18 ani si am o problema deoarece imi transpira mainile si picioarele cam mult asa sunt de mica credeti k am ceva? astept raspuns va multumesc :)
2 comentarii
0
05-01-2010, ora 11:51
alina24olaru
Nu este medic/terapeut
alina24olaru
buna ziua, am o problema destul de grava zic eu, avand in vedere faptul ca de doua luni cca, m-am despartit de sotul meu iar acum imi cresc singura copilul de 2 ani si 7 luni, locuind impreuna cu parintii mei.in urma cu o luna si jumatate, am inceput sa am niste simptome specifice unei sarcini(chiar daca menstruatia nu-mi intarziase deloc), oricat de mult si des as fi mancat imi era foame in continuu, asa ca am hotarat sa fac un test care a iesit negativ...nefiind convinsa de rezultatul acestuia, am decis sa mai fac inca unul care a avut acelas rezultat negativ, dupa care am mai facut inca doua care au fost tot negative...au trecut aproximativ 3 sapt.iar burta mea a inceput sa prinda proportii si simptomele sunt aceleasi doar ca simt un pic de "activitate"in interior lucru ce ma cam sperie.ciudat e faptul ca fostul sot folosea prezervativ...e posil ca 4 teste sa indice un rezultat gresit iar ciclul nu mi-a dat niciodata de banuit ptr ca totul a fost absolut normal din acest punct de vedere?voi merge la un control cu toate ca ma sperie acest lucru, data fiind situatia in care ma aflu.va rog frumos, puteti sa-mi spuneti cam cum stau lucrurile ptr ca eu nu mai inteleg nimic.e posibil sa fiu insarcinata?
0
05-01-2010, ora 11:58
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
alina24olaru, daca spui ca sotul a folosit prezervativ si alte contacte sexuale nu ai mai avut, nu cred ca ai cum sa fi ramas insarcinata.Cel mai bine mergi si fa-ti o ecografie pelvina si vezi cum stau lucrurile.
Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.