Iritatie pe capul penisului- Ajutati-ma va rog

26-10-2021
Tudor9
Nu este medic/terapeut
Tudor9
Pe capul penisului mi-a aparut o iritatie dupa ce m-am masturbat in exces.
Tin sa mentionez ca sunt activ sexual ( am doar un partener ) dar nu am mai avut contact sexual de mai bine de o luna, asa ca cauza nu este de la sex
Pielea este
-rosie
-doare la atingere
-ustura cand urinez
-sensibila
In momentul de fata aplic pe capul penisului, un medicament, crema TRIDERM
1 comentarii
0
26-10-2021, ora 19:44
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Cum poti fi activ sexual daca te masturbezi, (ai doar un partener) ori o partenera, ca nu prea te inteleg, inseamna ca ai alta orientare sexuala. Mai scri ca ("" asa ca cauza nu este de la sex "") nu e din cauza modului in care faci sex tu. Eu zic ca da.
Acum sa-ti spun ce trebue sa faci, imediat mergi la dermatolog sa-ti dea 2 solutii si sa te ungi de 2 ori pe zi pina trece. Probabil ai o balanita care se agraveaza daca nu e tretata. Dupa ce te vindeci nu te vei mai spala cu sapun ori alte lotiuni care irita glandul, te speli numai cu apa calda zilnic.
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.