Ameteala, ureche infundata

07-09-2013
DadaYAya
Nu este medic/terapeut
DadaYAya
Buna ziua, seara, am postat aici fiindca nu stiu exact in ce categorie ma incadrez, am 14 ani si de o saptamana si ceva ma confrunt cu o problema, ameteala dar nu se invarte camera, lucruri si chestii de genul, tiuit in ureche si ureche infundata, tin sa mentinoez ca la analize singurul lucru iesit 'prost' a fost fierul care este mai mult decat ar trebuii, urechea nu ma doare, si mi s-a intamplat de 3 in ultimele 3 luni o ameteala mai puternica de abea stateam in picioare de cca 3 sec, se poate datora fumatului?sau sunt alte cauze?Cand casc cateodata ma doare urechea
1 comentarii
0
07-09-2013, ora 19:39
DadaYAya
Nu este medic/terapeut
DadaYAya
Tin sa mentionez ca mananc carne si legume mai deloc, iau calciu lactic si cateodata magneziu, mai nou iau si vitamina c.
Adaugă un comentariu / răspuns

08-10-2019, ora 11:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Multi Complete de la Jamieson este un supliment pe bază de multivitamine care oferă 100% din porția zilnică a celor mai importante substanțe pentru sănătatea organismului. Scopul acestor vitamine este întărirea organismului, stimularea imunității și suplimentarea energiei. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Urechi înfundate
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.