atac de panica - infromatii

32 comentarii 1 2
0
24-05-2010, ora 21:44
flo78
Nu este medic/terapeut
flo78
-* cine vrea sa vb despre atacuri...le am avut 2 ani de zile si am scapat de ele


(*modificat de administrator)
0
05-07-2013, ora 13:57
roxxana2018
Nu este medic/terapeut
roxxana2018
Am 25 de ani si am atacuri de panica de aproximativ 2 ani. La inceput am fost diagnosticata cu spasmofilie am urmat o cura de calciu injectabil...apoi incepusem sa imi revin, dar cand credeam ca mi-am revenit complect am inceput din nou sa ma simt rau...am niste ameteli ingrozitoare, imi amortesc mainile, transpir si cand merg pe strada de multe ori am impresia k nu am echilibru..am urmat un tratament cu magnerot 500mg la inceput m-am simtit mai bine dar acum iar incep sa am stari ingrozitoare...nu stiu ce sa mai fac am ajuns la 25 de ani sa nu ma pot bucura de viata mi-e frica sa merg la mare deoarece de la caldura mi se face rau, nu pot iesi in club de teama sa nu mi se faca rau etc. Sunt zile in care am atacuri de panica si de 2 ori pe zi...ajutati-ma va rog din suflet va multumesc anticipat
Adaugă un comentariu / răspuns
32 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: