cancer la san?

26-04-2007
bluefire
Nu este medic/terapeut
bluefire
mi-au aparut de ceva vreme pe partea de dedesubt a sanului niste vene rosii iar sun axila parca simt niste ganglioni
nu sunt durerosi
3 comentarii
0
04-05-2007, ora 00:00
Dr. Markus Sorin
Medicina interna, Sighetu-Marmatiei
Dr. Markus Sorin
Ar fi foarte hazardat sa spuna cineva online ca ati avea cancer de sin fara nici o investigatie... Un examen clinic efectuat de un ginecolog si o mamografie in mod sigur trebuie efectuate.
0
05-05-2007, ora 00:00
bluefire
Nu este medic/terapeut
bluefire
multumesc foarte mult pentru raspuns, aveti dreptate, numai ca eu, cand am observat, m-a luat paranoia si cu toate astea tot nu m-am dus la medic, am zis ca nu e ceva urgent.O sa iau in considerare sfatul si cu prima ocazie o sa ma duc sa verific, orice ar fi, macar sa stiu ce e.
0
28-01-2010, ora 22:45
adinistor
Nu este medic/terapeut
adinistor
salutare, de ceva timp an observat ca am un fir de par crescut in piele langa mamelon.imi recomandati o mamografie sau pot sa-l scot singura.
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Doctor online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.