cat poate sa tina golul mental ?

20-01-2016
utilizator_174348
Nu este medic/terapeut
utilizator_174348
am si eu o problema...de cateva luni am simptm de la anxietate un gol mental, intrebarea mea e cat poate sa ma tina un gol mental ca nu pot sa socializez, sa gandesc etc ?
2 comentarii
0
20-01-2016, ora 20:02
marian54
Nu este medic/terapeut
marian54
Nimeni nu stie asta. Urmezi un tratament, nu ? De obicei, e nevoie de mai multe incercari / combinatii de medicamente, pana se ajunge la cea care da rezultate si observi o remisie. In timp, se transpune in luni / ani, dupa cum sunt sigur ca ai citit in postarile de aici. Trebuie sa ai incredere si multa rabdare, dupa cum ti s a mai spus si ai si dedus din experientele celorlalti.
0
21-01-2016, ora 11:16
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Poate sa te tina mai multe luni in general dar va trece cu tratament. Nu o sa ramai cu el pe viata.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul