chist ovarian
tocmai ca eu cu mama mea nu vorbesc deloc suntem certate si nu vrea sa auda de mine deloc iar eu nu am foaia de iesire din spital nici analizele intr-un cuvant nu mia dat nimic cand am plecat de acasa si nu stiu ce scrie pe foaia de iesire ca ea nici macar mi lea aratat niciodata doar ea atat se lauda la cunostinte ca eu nu pot face un bebe iar mie cand imi spun cunostintele ce zice ea ma fac esa ma simt foarte prost si incep a plange deoarece eu cu logodnicul meu ne dorim foarte mult un bebe.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 11chist ovarian stang de 10 cm
- 5chist ovarian si anticonceptionalele
- 6chist ovarian, dureri foarte mari la ciclu, menstruatie abundenta
- 5chist ovar stang..URGENT
- 2chist ovarian
- 0Chist pe ovar
- 3exista tratament pentru chist ovarian?
- 2pot sa raman insarcinata daca am chisturi pe ovare?
- 4Hemoragie si durere puternica
- 1operata de chist ovarian
- 9Chist ovarian - Marvelon
- 2chist ovarian
- 3Sarcina si chisturile.. Imi doresc bebe
- 1Karissa pentru chisturi
- 0Pseudomixon peritoneal
- 2Scurgeri vaginale foarte ambundente?
- 3Operatie chist pe ovare
- 0Suspect endometrioza
- 0Marvelone 21
Mai multe informații despre: Chistul ovarian
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: