Chiuretaj
Bună ziua, am făcut un avort acum o luna jumătate, am avut scurgeri atunci timp de 2 săptămâni acum mi-a venit menstruația și deja am 11 zile de când îmi curge, în primele 9 zile mi-a curs foarte mult, acum încă sangerez dar mai puțin, e normal sa fie asa după un avort?
Sau este o problema, ce sa fac?eu după 11 zile încă sangerez dar nu mult.
Aștept răspunsul dumneavoastră mulțumesc mult.
Sau este o problema, ce sa fac?eu după 11 zile încă sangerez dar nu mult.
Aștept răspunsul dumneavoastră mulțumesc mult.
4 comentarii
Adresati-va medicului ginecolog. Nu e normal.
Buna ziua,
in urma intreruperii de sarcina ati fost la consultul post avort la doua saptamani de la interventie?
Clinica Medicala Marie Stopes International Romania
in urma intreruperii de sarcina ati fost la consultul post avort la doua saptamani de la interventie?
Clinica Medicala Marie Stopes International Romania
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2menstruatie dupa chiuretaj
- 4menstruatia dupa avort
- 3Sangerari dupa chiuretaj!
- 0Sunt insarcinata?
- 0Sangerari maronii la 2 saptamani dupa chiuretaj
- 0Intrerupere sarcina
- 0Întârziere menstra 7 zile și înlocuită cu scurgere maro apoasa.
- 0Contraceptive - dureri foarte rele la menstratie dupa avort
- 2Ajutati-ma! Pe 07.06 am facut un chiuretaj si azi 02.07 am avut contact neprotejat
- 0Menstruatie intarziata
- 0Sangerari după chiuretaj!
- 3Ciclul dupa avort medicamentos
- 1Menstruatie dupa chiuretaj
- 2Întrerupere de sarcină cu medicamente(avort medicamentos) intârzie menstruația ?
- 1Menstruatia dupa avort medicamentos
- 0La cât timp de la avort medicamentos apare menstruația?
- 0menstruație după avort
- 0Avort medicamentos
- 1Avort!
Mai multe informații despre: menstruatia dupa avort sangerarea vaginala dupa chiuretaj
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: