Ciobire dinte

21-08-2015
Mihai Lucian
Nu este medic/terapeut
Mihai Lucian
Buna ziua. Astazi am reusit sa imi ciobesc dintele mancand o nectarina. Am muscat prea tare si am dat cu dintele din dreapta care apartine maxilarului, superior, de samburele nectarinei. Ciobitura este de maxim 2 mm. As dori sa aflu cam cat m ar costa o interventie pentru a l repara..
4 comentarii
0
22-08-2015, ora 00:07
Katyella
Nu este medic/terapeut
Katyella
Pai depinde ce materiale foloseste medicul! Preturile la orice medic, in privat variaza in functie de serviciile oferite si calitate, specializare, dotari. Ma indoiec ca mergi "la stat".
Intra si tu intr-un cabinet stomatologic si uita-te pe lista de preturi, adesea e afisata langa usa :)
0
25-08-2015, ora 17:23
Prof. Dr. Giuseppe Scandale
Stomatologie, Bucuresti
Prof. Dr. Giuseppe Scandale
Buna ziua,

In baza informatiilor furnizate de dumneavoastra se pare ca aveti nevoie de o obturatie, iar pentru un plan de tratament complet va invitam la o consultatie de specialitate gratuita. Pentru mai multe informatii, vizitati site-ul nostru -*
Va multumim!


(*modificat de admin)
0
09-09-2015, ora 10:02
Dr. Clinica Stomatologica Andra Smile
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Clinica Stomatologica Andra Smile
Probabil va fi vorba de o obturatie/plomba superficiala care va costa 120 lei.
0
09-09-2015, ora 10:09
Dr. Sandita Dan
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Sandita Dan
Dincolo era mai ieftin :))))
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul