Copil de 4 ani are osteonecroza

35 comentarii 1 2
0
28-10-2010, ora 15:14
rodica_oana89
Nu este medic/terapeut
rodica_oana89
buna ziua, sunt mama baiatului cu boala leg calve perthes, mi-ati raspuns sa va trimet prin email cd-ul cu RMN copilului, dar nu am o adresa de email de a dvs, astept raspunsul dvs.
0
28-10-2010, ora 15:36
Dr. Bogdan Cristian Ion
Medicina de urgenta, Constanta
Dr. Bogdan Cristian Ion
Buna ziua stimata doamna,

daca dati un click pe numele meu, veti gasi si adresa de email si toate datele de contact!

Cu stima,
Dr. Ion
0
28-10-2010, ora 17:05
andreea.kovacs
Nu este medic/terapeut
andreea.kovacs
Stimate Domnule Dr. Ion,

Doresc sa va multumesc inca o data pentru explicatiile detaliate si recomandarile trimise acum mai bine de un an.

Desi medicul curant al cunoscutului al carui caz vi-l prezentam atunci a fost sceptic, s-a ajuns pana la urma in aceasta primavara la o noua interventie chirurgicala - de data asta cu grefare, sedinte de HBOT s.a.m.d.

Cel mai recent control (acum cca. o luna) arata o evolutie favorabila - piciorul este in continuare menajat, nu s-a renuntat inca la carje.

M-as bucura sa pot reveni cu vesti si mai bune.

Pana atunci, va doresc un sfarsit de saptamana odihnitor si toate cele mai bune.


Cu stima,
Andreea Kovacs
0
05-11-2010, ora 11:47
rodica_oana89
Nu este medic/terapeut
rodica_oana89
buna ziua sunt mama baiatului cu demineralizare cap femural redus usor cu 1, 5mil.Dvs mi-ati spus sa va trimet CD-ul cu RMN-ul din martie, dar nu am nici o adersa de email de a dvs.va rog mult daca puteti sami dati adresa de email unde pot sa atasez RMN, va multumesc mult.asteppt raspunsul Dvs.
0
18-11-2010, ora 10:48
Dr. Bogdan Cristian Ion
Medicina de urgenta, Constanta
Dr. Bogdan Cristian Ion
Stimata doamna,

daca dati un click pe numele meum aveti toate datele de contact ale Centrului de Medicina Hiperbara Constanta, sau puteti cauta centrul nostru pe internet, la Contact aveti toate datele noastre, telefon, adresa, email etc.

Cu stima,
Dr. Ion
Adaugă un comentariu / răspuns
35 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: