Deget umflat
Buna !
Ieri am fost la fotbal si a avut loc un accident.
in spatele meu era un baiat si in momentul in care m-am intors mi-a dat cu tibia fix in deget.
tin sa va anunt ca intr-un interval de 5-10 minute degetul s-a umflat si nu pot atinge palma cu el. (parca ma tine ceva)
Ieri am fost la fotbal si a avut loc un accident.
in spatele meu era un baiat si in momentul in care m-am intors mi-a dat cu tibia fix in deget.
tin sa va anunt ca intr-un interval de 5-10 minute degetul s-a umflat si nu pot atinge palma cu el. (parca ma tine ceva)
2 comentarii
am fost la urgente si nu e nimic rupt sau fisurat.e doar o contuzie
Alte subiecte recente din această secțiune: