dr.flueraru-rosu in git
buna ziua ! de citiva ani ma confrunt cu o problema.am rosu in git, am supt tot ce este, am facut si penicilina injectabil, nu-mi trece oricum.am facut si exudat de repetate ori, o singura data mi a iesit candida, am luat mult antibiotic.la orl mi a spus ca am rinita seroasa care curge pe git, dar si otita bilaterala.rosu in git sta mereu dar nu totdeauna ma ustura, cind beau acidulat sau mestec guma.nu stiu cum si cu ce pot trata sa scap.de la ce provine de la candida sau rinita ? va rog din suflet da ti mi un sfat sau un tratament.daca este o urgenta as putea veni la dvs. la cabinet.va multumesc mult.
1 comentarii
Recomand o salina mecanica (daca gasesti in localitatea ta), o sa te ajute sa scapi definitiv de aceste probleme.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 7Dispnee in special la efort acum si in repaos
- 1Raceala si probleme de respiratie
- 1Nu scap de tuse
- 1Respiratie zgomotoasa dupa ce iau benzodiazepine
- 2Interpretare ct
- 0Interstitiu pulmonar accentuat infrahilar bilateral
- 1Intepaturi piept, raceala, bronsita
- 2Inspiratie scurta
- 0Durere toracica persistentă de mai bine de 1 lună și tuse
- 1Radiografie pulmonara