Durere masea cand calc pe pe ea mai ales cand mananc!
Buna seara, de trei zile ma doare o masea cand calc pe pe ea mai ales cand mananc!Se poate sa fie o infectie ceva?Este a treia oara in decurs de 4 luni!!Trebuie mers la stomatolog..este grav?Va multumesc!:)
4 comentarii
Buna dimineata,
Trebuie sa mergeti la medicul stomatolog pentru consultatie si tratament.
O durere de masea odata declansata nu mai trece.
Trebuie sa mergeti la medicul stomatolog pentru consultatie si tratament.
O durere de masea odata declansata nu mai trece.
Buna ziua,
si faceti va si o radiografie neaparat.
O zi buna!
si faceti va si o radiografie neaparat.
O zi buna!
Am fost am facut si radiografie... pana la urma s-a ajuns la extractie din pacate:(
Va multumesc:)
Va multumesc:)
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 17lasat de fumat=dureri de dinti si gingii?
- 3sinuzita a afectat maseaua sau viceversa?
- 5durere de ureche si de dinti de aproape 2 saptamani, numai seara
- 1durere dinti
- 7infectie la masea, durerea dentara
- 1medicamente pentru durere de masea necariata
- 2Durere ingrozitoare de masea
- 2Durere masea - cu pansament
- 1Durere Masea curatata.
- 7ma doare maseaua
- 9dureri dantura
- 4Durere de masea
- 4Durere dinte ce urca spre nas
- 2Durere de dinti la plombe interdentare
- 1Dureri insuportabileeeeeee
- 1Durere ochi din cauza măselei
- 3Durere de masea
- 1Pulsație puternica la baza dintelui
- 2Durere masea cu coronita
- 2Dureri dentare insuportabile(Am nevoie de un raspuns urgent )
Mai multe informații despre: Durerea de dinti durerea de dinti
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
