Durere clavicula
Buna ziua.
Acum un an mi-am fracturat clavicula (mana dreapta) la Brasov.In Pitesti mi-am pus mana in ghips timp de 3 saptamani, apoi s-a vindecat.Acum daca stau in picioare imi amorteste mana si ma doare putin, insa nu mereu.Am 20 de ani si ma gandesc ca ar fi trebuit sa se vindece fiind tanara.Chiar nu stiu ce poate fi. Sa ma duc la doctor?Ce poate fi?. Multumesc.
Acum un an mi-am fracturat clavicula (mana dreapta) la Brasov.In Pitesti mi-am pus mana in ghips timp de 3 saptamani, apoi s-a vindecat.Acum daca stau in picioare imi amorteste mana si ma doare putin, insa nu mereu.Am 20 de ani si ma gandesc ca ar fi trebuit sa se vindece fiind tanara.Chiar nu stiu ce poate fi. Sa ma duc la doctor?Ce poate fi?. Multumesc.
2 comentarii
Buna seara!
Exista o infinitate de raspunsuri.
Cel mai logic, mai simplu si mai util ar fi sa consultati un ortoped.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Exista o infinitate de raspunsuri.
Cel mai logic, mai simplu si mai util ar fi sa consultati un ortoped.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 87fractura de clavicula
- 4la 14 ani am suferit o fractura de clavicula
- 17Fractura de clavicula
- 15Recuperare fractura clavicula
- 3fitness dupa fractura de clavicula
- 0fitness si jogging dupa fractura clavicula
- 3Fractura clavicula
- 12Fractura de clavicula
- 3fractura clavicula cu deplasare
- 0Fractura clavicula stanga
- 3Fractura clavicula!
- 4Fractura de clavicula
- 0Ruptura de clavicula
- 0După operație de clavicula cu placa și șuruburi la cate zile pot zbura cu avionul?
- 4Clavicula fracturata + operatie
- 1Fracturi + placa metalica la clavicula
- 2Fractura clavicula
- 1Fractura clavicula cu deplasare: ortopedic sau chirurgical
- 0Întârziere consolidare fractura
- 1Fractura clavicula distala si disjunctie acromo-claviculara
Mai multe informații despre: fractura de clavicula
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: