Durere constanta piept partea stanga si ameteli.

31-10-2020
Nicoleta2001
Nu este medic/terapeut
Nicoleta2001
Buna ziua, am 19 ani si de o saptamana ma confrunt cu o problema care nu ma lasa sa dorm. Am dureri in zona pieptului in partea stanga deasupra sanului si simt o presiune, iar respiratia este ingreunata in anumite momente. Am avut si episoade de greata dar nu mereu. Durerea se trage in spate in acelasi punct. Am ameteli usoare si o durere de cap in zona fruntii mai mereu Aceeasi durere o mai resimt cateodata mai usor si in zona dreapta in acelasi punct ca in stanga. Sunt speriata sa nu fie inima.Durerea nu se accentueaza la efort iar pulsul este normal intre 60 si 70 in repaus. Sunt plecata din tara si nu am acces la doctor aici de aceea apelez la acest forum pentru un sfat. Va multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea cardiacă - de ce, când și cum apare?
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.