Durere de dinti

11-05-2009
Tangerine88
Nu este medic/terapeut
Tangerine88
Buna ziua, m-am trezit de dimineatza cu niste fulgeraturi la un singur dinte, precizez ca fulgeraturile sunt ca un curent de aer rece ce strabate dintele, nu ma doare doar ma inteapa! Se poate sa fie de la curent? Va rog ajutati-ma cu un sfat orice
2 comentarii
0
14-06-2009, ora 00:19
Gregory
Nu este medic/terapeut
Gregory
Bună seara! Posibil să fie şi de la curent, însă şi datorită produselor de igienă orală pe care le folosiţi. Utlizaţi vreun tip de pastă de dinţi cu calciu lichid ? Nu ezitaţi totuşi să vă faceţi şi o programare la medicul stomatolog. Numai bine :)
0
13-07-2010, ora 15:38
schumy2
Nu este medic/terapeut
schumy2
sAL...IMI CRESTE O MASEA DE MINTE SI CRED CA MI S-A INFECTAT...CA AM ABCES...MI S-A UMFLAT GINGIA LA MAX...SI O DURERE INFERNALA... DE FIECARE DATA CUM MA PRINDE UN PIC CURENTUL...MI SE UMFLA SI AMIGDALA SI GINGIA SI MA DOARE FOARTE TARE...AM LUAT NUROFEN FORTE...PLUS...SI ACUM TADOR.NU MAI STIU CE SA MAI FAC..(BINE...MAI E VARIANTA CU UN MEDIC DENTIST...DAR MOMENTAN..NU AM NICI UN BAN)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul