durere genunchi
buna seara,
in urma unui meci de fotbal m-am ales cu o durere la genunchiul drept. pe moment mi-a amortit partea dreapta de sub genunghi iar durerea intensa am simtit-o a doua zi dimineata.Ma durea foarte tare pe interiorul genunchiului incat nu puteam sa indoi piciorul.au trecut in jur de 3 saptamani si inca ma doare foarte tare daca rasucesc piciorul. despre ce credeti ca e vorba, ce investigatii trebuie sa fac?
multumesc
in urma unui meci de fotbal m-am ales cu o durere la genunchiul drept. pe moment mi-a amortit partea dreapta de sub genunghi iar durerea intensa am simtit-o a doua zi dimineata.Ma durea foarte tare pe interiorul genunchiului incat nu puteam sa indoi piciorul.au trecut in jur de 3 saptamani si inca ma doare foarte tare daca rasucesc piciorul. despre ce credeti ca e vorba, ce investigatii trebuie sa fac?
multumesc
2 comentarii
Buna ziua!
Nu este utila nici o investigatie inaintea examenului clinic specializat.
Trebuie sa incepeti cu o examinare clinica la specialistul in artroscopia genunchiului.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Nu este utila nici o investigatie inaintea examenului clinic specializat.
Trebuie sa incepeti cu o examinare clinica la specialistul in artroscopia genunchiului.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Domnul doctor Marius Uscatu, pe care-l salut cu stima si respect,
are mare dreptate cand va recomanda mai intai un consult la specialist.
Medicul ortoped care va va consulta va va recomanda apoi
si investigatiile de care aveti nevoie.
Cu stima:
dr Petre Muresan
are mare dreptate cand va recomanda mai intai un consult la specialist.
Medicul ortoped care va va consulta va va recomanda apoi
si investigatiile de care aveti nevoie.
Cu stima:
dr Petre Muresan
Alte subiecte recente din această secțiune: