Durere in partea dreapta...ce poate fi?

26-12-2018
Blu3HaSky
Nu este medic/terapeut
Blu3HaSky
Salut ma numesc robert si am 22 de ani! Locuiesc in spania si cam de 2 luni ma cam doare in partea dreapta. Am mers la doctor si mi a zis sa iau paracetamol 1 mg si am luat din 8 in 8 ore dar vad ca nu imi trece.Durerea este doar in partea dreapta un pic pe osul de la coasta si sub coasta...ma scol de dimineata ca o alarma pt durere...de abia pot dormi!Iar acum dorm in reprize... Ceaiul verde si lapticul ma calmeaza cat de cat..acum am facut proba de sange astept rezultatul si fac si o ecografie..Durerea nu e constanta..vine..pleaca..dar cam dureroasa.sa fie rinichi..sa am pietre la rinichi?...fierea? Sau ficatul...un raspuns concret?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

08-10-2019, ora 11:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Multi Complete de la Jamieson este un supliment pe bază de multivitamine care oferă 100% din porția zilnică a celor mai importante substanțe pentru sănătatea organismului. Scopul acestor vitamine este întărirea organismului, stimularea imunității și suplimentarea energiei. Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.