Durere spate
Buna seara. As avea si eu o intrebare daca se poate. De vreo 7 luni am o durere de spate in partea dreapta pe langa umar in spate si de fiecare data cand inspir e o durere ascutita (sa nu mai zic de stranutat). Ce poate fi? Un junghi de la curent? Multumesc
1 comentarii
Poate fi o nevralgie intercostala
Va recomand sa va adresaţi unui medic pentru o consultaţie şi investigaţii.
Cu stima
Dr Petre Muresan
Va recomand sa va adresaţi unui medic pentru o consultaţie şi investigaţii.
Cu stima
Dr Petre Muresan
Alte subiecte recente din această secțiune: