Dureri de spate, abdomen si maxilar

21-02-2019
Ema2
Nu este medic/terapeut
Ema2
Buna seara, de cateva luni am dureri de spate (in partea de jos) atunci cand stau in picioare mai mult timp, dar acute sunt in timpul noptii pt ca nu pot dormi in nici o pozitie si trebuie sa schimb pozitia de somn destul de des din cauza junghieturilor de spate dar si a maxilarului. Pe langa asta de ceva timp am si dureri de burta in partea stanga mai ales atunci cand imi schimb pozitia, ma ridic din pat sau stranut (durerile sunt ca cele urmate de o operatie recenta ex usturime). Singura operatie pe care o am este de cezariana facuta acum 5 ani. Va rog sa ma ajutati cu posibile sugestii, cauze, diagnostic sau catre ce specialitate sa ma indrept.

Multumesc!
Toate cele bune
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

08-10-2019, ora 11:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Multi Complete de la Jamieson este un supliment pe bază de multivitamine care oferă 100% din porția zilnică a celor mai importante substanțe pentru sănătatea organismului. Scopul acestor vitamine este întărirea organismului, stimularea imunității și suplimentarea energiei. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Te doare spatele? Nu este din cauza vremii!
  • Tratamentul chiropractic pentru durerile lombare asociat cu ameliorări neînsemnate
  • Tratament mai puțin invaziv - eficient pentru durerile lombare
  • Sfaturi pentru persoanele cu dureri lombare
  • Exerciţii recomandate pentru durerea lombară
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.