Dureri de urechi

16-03-2016
Alexandru tudor
Nu este medic/terapeut
Alexandru tudor
Buna ziua, am si eu cateva intrebari va rog, de 2 zile am niste dureri de urechi insupirtabile, nu pot sa dorm pe nici o parte daca ma ating ma dor, in urechea dreapta am ca o rana asa am scos de avolo o coaja de la o rana, durerea la urechea stanga este mai suportabila dar la dreapta chiar deloc ma doare cu maxilar cu tot si sub urechea dreapta in spate ma doare cand ma ating s-a format ca un punct mai tare, ma doare si cand inghit saliva, ce este de facut? tin sa mentionez ca acum 5 zile am fost la piscina si ieri am facut baie in mare care este foarte sarata. Multumesc o zi buna
1 comentarii
0
16-03-2016, ora 10:45
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
consult ORL si stomatolog.. obligatoriu
Adaugă un comentariu / răspuns

20-01-2020, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Otosan
Otosan gel de gât Forte - Soluția naturală pentru ameliorarea durerilor de gât
Produs inovator natural ideal pentru ameliorarea simptomelor asociate cu iritarea gâtului datorită formulei sale speciale sub forma de gel ce formează o peliculă mucoadezivă activă în tractul faringian și laringian. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.