Dureri genunchi
Buna ziua, ma dor genunchii extrem de tare cand stau pe vine(pot sta doar pret de cateva secunde), tin sa mentionez ca am facut fotbal de performanta si am avut o ruptura de menisc intern la genunchiul drept care a fost operata in urma cu 2 ani.Probabil am si la genunchiul stang aceasi problema.Pe langa durea care o am cand stau pe vine la anumite miscari mi se blocheaza genunchii, mai exact cand sare putin din loc, dupa ramane blocat.Am 20 de ani.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune: