Dureri lombare
Buna ziua, am 23 de ani, si de la un timp (~1 sapt.), am o durere la terminatia coloanei manifestandu-se prin intepaturi si presiuni cand stau in picioare. De 5 zile iau Artostop si Meloxicam(15 mg) si, nici un efect.
Ce ar fi de facut?
Ce ar fi de facut?
1 comentarii
Buna ziua!
Suferinta coloanei lombare este datorata, in majoritatea cazurilor, eforturilor fizice exagerate. Ce eforturi profesionale si sportive practicati??
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg Ante-picior
Suferinta coloanei lombare este datorata, in majoritatea cazurilor, eforturilor fizice exagerate. Ce eforturi profesionale si sportive practicati??
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg Ante-picior
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Fractură de Pilon tibial deschisă de grad IIIB
- 1Menisctomie interna bilaterala
- 1Leziuni menisc grad 2, netratate
- 1Dureri toate articulatiile muschi slabiti
- 1Intrebari fisura tibie
- 6Durere denunchi, șold, glezne, rigiditate
- 9Fractura Calcaneu
- 1Fractură cominutiva calcaneu
- 2Sclerodermie difuza Scl70
- 1Durere oase, articulatii