Dureri lombare

25-06-2013
myhaitza97
Nu este medic/terapeut
myhaitza97
Buna ziua, am 23 de ani, si de la un timp (~1 sapt.), am o durere la terminatia coloanei manifestandu-se prin intepaturi si presiuni cand stau in picioare. De 5 zile iau Artostop si Meloxicam(15 mg) si, nici un efect.

Ce ar fi de facut?
1 comentarii
0
03-07-2013, ora 06:44
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Buna ziua!
Suferinta coloanei lombare este datorata, in majoritatea cazurilor, eforturilor fizice exagerate. Ce eforturi profesionale si sportive practicati??
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg Ante-picior
Adaugă un comentariu / răspuns