Dureri palma
Buna ziua. De vreo 2-3 zile am o durere insuportabila in palma dreapta. Recent a inceput sa se si umfle. Nu pot sa folosesc mana din cauza durerii.
Durerea este undeva in centrul palmei. Aveti vreo idee care ar putea fi cauza? Nu m-am lovit, nici n-am facut efort ca sa suprasolicit mana dreapta.
Durerea este undeva in centrul palmei. Aveti vreo idee care ar putea fi cauza? Nu m-am lovit, nici n-am facut efort ca sa suprasolicit mana dreapta.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2umflatura in podul palmei cu dureri
- 5cateva seri ma trezesc cu mana dreapta amortita si cu dureri usoare
- 6Dureri ale mainilor si picioarelor la cel mai mic efort.
- 3Durere mana dreapta
- 4dureri ciudate la mana stanga
- 1amorteala, durere surda, mana dreapta
- 4Dureri ale mainii stangi
- 6dureri ingrozitoare de maini, noaptea imi amortesc
- 1imposibilitate de miscare a mainii
- 3Durere mana dreapta
- 1Dureri maini
- 1Durere nerv median
- 1Durere la mana dreapta
- 1Epiderma palme distrusă
- 2Mana dreapta umflata dimineata va rog un sfat
- 2Iritatie ciudata in palma cu durata mare
- 0Simt ceva intre deget si palma
- 0Mana stânga
Mai multe informații despre: palma durerea la mana
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: