Dureri puternice in fese
Da, domnule Administrator, numele ar fi cea mai mica problema, insa cum ramane cu interdictia de a scrie peste tot cu exceptia la rubrica de "naturiste "?
mama mea a avut o alergie.nici acum nu stie de la ce.din doua in doua saptamani trebuia sa faca perfuzii cu cortizon ca sa ii dispara umflaturile de pe fata si corp cauzate de alergie.dupa un timp a inceput sa aiba probleme cu rinichii.medicul i-a spus ca din cauza cortizonului a facut piatra la rinichi.la recomandarea unei prietene a apelat la un medic homeopat, iar dupa tratamentul dat de acesta a scapat de alergie definitiv si sunt cativa ani de atunci.a ramas insa cu problemele la rinichi si inca se intreaba de ce nu a facut de prima data tratament homeopat.
ar fi bine daca nu am mai purta "ochelarii de cal" si nu am mai privi doar la drumul deja batatorit.e posibil ca pe marginea lui sa existe lucruri mult mai bune si mai de luat in seama.
ar fi bine daca nu am mai purta "ochelarii de cal" si nu am mai privi doar la drumul deja batatorit.e posibil ca pe marginea lui sa existe lucruri mult mai bune si mai de luat in seama.
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3diabetul insulino depedent asociat cu xenical
- 7sindromul Klinefelter - sfaturi
- 12obezitate - pastila de slabit?
- 1obez gr 2
- 4obezitate gr.3
- 20obezitate si hipotiroidism
- 11Obezitate de gradul 2, am sa inving obezitatea! voi nu vreti?
- 4Hernie ombilicala, pancreatita acuta, obezitate gr. 1, hipercolerostemie
- 5obezitate declansata pe fond psihic?
- 13Insulina bazala
- 3Greutatea mea un obstacol in relatia noastra
- 0Obezitatea creşte riscul de deces în accidentele rutiere (studiu)
- 36Greutatea si depresia
- 8Cum slabesc 25 de kg?
- 3Tratamentul Obezitatii prin montare de balon intragastic temporar
- 0Problema persistenta
- 5Obezitate, cardiaca
Mai multe informații despre: Obezitatea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: