eczema
am o pata rosie pe laba piciorului care face basici cu un lichid limpede si ma maninca cind se sparg. am facut tratament cu terbisil si aloe dar nu trece. ca trebuie sa mai fac ?
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1eczema sau altceva?
- 43probleme cu pielea de pe palme
- 2Eczema, nu doar o afectiune a persoanelor in varsta
- 4Eczema sau ce?!
- 34bubite mici cu mancarimi pe tot corpul, contagioase
- 6Sotul meu se confrunta cu eczema de aproximativ doua luni
- 5de aproape 2 ani am o eczema scrot care supureaza periodic
- 10piele uscata, crapaturi pe degetele mainii...eczema ???
- 1eczema micotica; tratament, poate naturist?
- 0Eczema (pielea se crapa adânc) TRATAMENT:PREDNISON-RICHTER
- 4Retin A este bun pt eczeme ?
- 0rog sfaturi pentru tratarea unei eczeme flebitice ingrozitoare la picior
- 2Eczema piele.
- 0tratament eczeme
- 1Eczema! Ajutor va rog!
- 2un fel de eczema pe picior
- 1ciuperca/eczema
- 1Cat de buni sunt salvestrolii lipozomali pentru piele?
- 1Fosfataza alcalina si fosfor seric mari
Mai multe informații despre: Eczema
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: