Exaltare și posibil infarct

11-04-2019
Marius1577
Nu este medic/terapeut
Marius1577
Am trecut la nivelul de tentativa serioasa de suicid:
De 4 zile beau cate 1 litru de energizant și astăzi mie extrem de rău, îmi vine să leșin, îmi bate inima straniu, tremur tot si sunt foarte exaltat!
Mă gândesc că moartea este începutul adevăratei vieții și nu mă tem de un infarct;
Sunt depresiv de genul nu mai vreau să trăiesc, locul meu nu este aici, mă simt sufocat de vise in care visez că interacționez cu alte persoane!
Nu mai vreau sa mai trăiesc!
Daca iau și antidepresiv pot face soc anafilactic acuma?
Adio viața!
1 comentarii
0
13-04-2019, ora 17:49
Alexander29
Nu este medic/terapeut
Alexander29
Interneaxa-te o perioada si o sa vezi ca dupa tratament o sa vezi viata altcumva.
Adaugă un comentariu / răspuns

15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomanda un Psihoterapeut sau cauta unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care va prezinta peste 2500 de terapeuti din Romania. Avantajul acestui site este ca pune mare pret pe recomandarile pacientilor. Gasiti prezentari detaliate ale serviciilor psihologice, cititi recomandari, va puteti programa online. In plus, exista o sectiune cu o multime de articole interesante si teste psihologice.
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.