Excitatie si masturbare (3-4 ori pe zi)

15-07-2013
kaya93
Nu este medic/terapeut
kaya93
Buna ziua, am 20 de ani si sunt inca domnisoara/virgina. Nu am avut contact sexual cu nici un barbat (doar la telefon) dar si problema mea este ca ma excit aproape din orice contine cuvantul 'sex' ba chiar si din provocari stupide (jocuri, glume)
Ma masturbez aproape in fiecare zi de 3-4 ori pe zi. Am orgasm clitoridian ( nu introduc nimic in vagin ) si ma simt foarte bine dar ma sperie...
4 comentarii
0
16-07-2013, ora 01:27
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Mergeti la un duhovnic si apoi la un psiholog.
Faceti cateva sedinte de psihoterapie.

Masturbatul acesta nu e chiar normal.
Va poate produce in timp boli psihice serioase cum sunt anxietatea si depresia.
0
16-07-2013, ora 10:59
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
La telefon nu se poate avea contacte sexuale ci doar convorbiri erotice ! Faptul ca te masturbezi zilnic nu este deloc bine (ceea ce ai realizat si tu...) si cred ca este cazul sa consulti un psiholog.Daca vei continua in stilul asta, viata personala va avea de suferit, mai ales dupa ce iti vei intemeia o familie!
0
16-07-2013, ora 17:36
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
@Kaya...ai atatea probleme medicale, daca te mai si masturbezi, vei ajunge intr-o stare de depresie jalnica, interneaza-te si cauta cauzele acestor dereglari.
0
17-07-2013, ora 15:22
kaya93
Nu este medic/terapeut
kaya93
Saptamana asta voi merge la un psiholog apoi ma voi interesa sa ma internez la Parhon, Bucuresti.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Lipsa excitației - de ce nu mă excit?
  •