Frig + ameteala

16-03-2015
dan.alina92
Nu este medic/terapeut
dan.alina92
Buna ziua,

De cateva saptamani imi este foarte frig aproape constant, dar fara vreun alt simptom de raceala. Cu toate acestea, iubitul meu imi spune ca noaptea ard foarte tare, ca si cum as avea febra.

Astazi am inceput sa ametesc.

Imi puteti spune, va rog, de la ce ar putea fi ?
2 comentarii
0
19-03-2015, ora 17:32
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Gripa
0
19-03-2015, ora 19:02
Strausse_Hoghennberg
Nu este medic/terapeut
Strausse_Hoghennberg
Buna seara! Atunci cand aveti febra pot aparea unele stari de frig. Cat despre ameteala, aceasta poate fi datorata unui nivel de hemoglobina scazut sau poate avea si alte cauze. De exemplu, ameteala se regaseste printre simptomele de gripa si arata ca organismul incearca sa scape de virus. Eu va recomand sa luati paracetamol si sa-l puneti pe iubitul dumneavoastra sa va faca o frectie cu o lotiune speciala denumita Carmol. Daca simptomele persista nu ezitati sa mergeti la medic pentru a face un set de analize. Sanatate multa!
Adaugă un comentariu / răspuns

08-10-2019, ora 11:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Multi Complete de la Jamieson este un supliment pe bază de multivitamine care oferă 100% din porția zilnică a celor mai importante substanțe pentru sănătatea organismului. Scopul acestor vitamine este întărirea organismului, stimularea imunității și suplimentarea energiei. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.