Frisoane, temperatura
Buna ziua, am apelat la acest site deoarece nu mai stiu ce sa mai fac. In urma cu 3 saptamani am avut Bronsita.Nu prea m-am tinut de tratament deoarece dupa o perioada daca am vazut ca mi-a trecut am zis ca nu mai este necesar. Dupa 2-3 saptamani am inceput sa am frisoane si temperatura (38.8-39) in fiecare dimineata si noapte, am un nod in gat, cand incerc sa trag aer, iar de aceea nu prea pot sa respir correct, ma jeneaza.Va rog frumos orice ajutor e bine venit.Multumesc !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5de cateva zile am frisoane, dureri de stomac, diaree si voma
- 8pneumonie cu complicatii??
- 68va rog... cine are aceleasi simptome sa ma ajute!
- 4stari ciudate manifestate prin aritmie, gheara in git, frisoane urmate de bufeuri
- 4am crize dar nu stie nimeni din ce cauza
- 6de 2 ori pe an: greata, frisoane, tremuraturi, temperatura si voma
- 19Laringe
- 53Problema - tensiune mare - transpiratii reci - frisoane
- 7sindrom vertiginos?...va rog raspundeti-mi
- 5fetita mea are frisoane si febra de 3 zile, ajutati-ma...
- 0frisoane destul de intense cand ma excit prea tar
- 2Diaree, durere de stomac, greata, febra, frisoane, durere de cap...
- 2diagnostic CT
- 1Simptome: febra, frisoane, stare de rau
- 5Extractie a molarului precedata de stare de rau generala
- 0Insolație? dureri musculare puternice, febră, frisoane, dureri de cap și arsură în spatele ochilor
- 2Frisoane fara febra
- 0Tensiune, voma, transpiratii cu frisoane
- 0Tratament infectie cu febra care nu mai trece
Mai multe informații despre: Frisoanele cresterea temperaturii
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: