gatul
Buna ziua, cam de vreo 2 luni am probleme cu gatul.Am tot continuat sa beau rece, gatul imi era rosu, ma durea seara, dimineata eram ragusit. Am mers la medic si mi-a dat bioparox si zinnat( chiar daca nu aveam puroi a zis ca e rosu) nu am luat decat dupa vreo 2 saptamani. De atunci tot asa ma trezesc dimineata cateodata ragusit si gatul mi-e rosu.Mentionez ca trebuia sa imi fac si o deviatie de sept, poate fi asta problema?
2 comentarii
mai putin
mai mult ca sigur este vorba de un reflux gastroesofagian...
mergi la gastrologie pentru investigatii
mai mult ca sigur este vorba de un reflux gastroesofagian...
mergi la gastrologie pentru investigatii
bun, multumesc frumos.ma gandeam sa merg iar la ORL
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Ma doare NUMAI in partea dreapta a gatului cand inghit
- 12senzatie de nod in gat
- 4intrebare.. sa mai fac si alte investigatii?
- 45Mi se inflameaza gatul, desi ma feresc de frig si nu beau lichide reci
- 3Cancer de gat?
- 6Senzatie de amorteala gat si limba
- 7Durere gat!
- 3Mucus in gat
- 7inflamare gat-intrebare
- 3Probleme cu gatul!
- 3AM SECRETII CU PUROI DE 6 LUINI IN GAT.
- 3desi operata de amigdale continui sa fac puroi in gat
- 3jena in gat
- 13Miros urat din nas si gat
- 1Am gatul inflamat!!
- 5Pete albe in gat
- 2hemangiom in gat
- 5Probleme cu gatul
- 1Adancitura piele la gat
Mai multe informații despre: gatul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: