Granulom unghie

06-11-2013
irodia
Nu este medic/terapeut
irodia
Am de mai mult timp la unghia de la piciorul stang o ciuperca, In urma cu 10 zile mi-a aparut o umflatura ; am fost la doctor si mi-a spus ca am granulom la unghie. Am facut tratament cu un antibiotic, cu Omicral si m-am uns cu crema Cicalfate de la Avene. Am apasat zilnic acea umflatura si iese o secretie alba, urat mirositoare. Doctorita care m-a vazut mi-a zis ca trebuie scoasa fie pareta vatamata, fie toata unghia. Exista si alte solutii?
3 comentarii
0
06-11-2013, ora 22:54
ANDUTZA_ANDA
Nu este medic/terapeut
ANDUTZA_ANDA
buna, exista posibilitatea sa mai mergi la un alt medic sa mai ceri o parere...eu am un dr f bun pe care il recomanda la toata lumea! sanatate!
0
08-11-2013, ora 08:33
irodia
Nu este medic/terapeut
irodia
Pt. Andutza; Poti sa-mi spui despre ce medic e vorba?
0
25-11-2013, ora 23:49
ANDUTZA_ANDA
Nu este medic/terapeut
ANDUTZA_ANDA
buna, scuze de intarziere...este vb de dr Kaleshi, pe care il gasesti la ins.Paulescu, str. grigore manolescu, pe langa piata 1 mai
Adaugă un comentariu / răspuns

12-11-2019, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
OptiBac
OptiBac - probiotice adaptate nevoilor tale
Optibac Probiotic zilnic Extra Forte are o concentratie de 20 miliarde de bacterii vii si contine Lactobacillus acidophilus NCFM - cea mai cercetata tulpina acidophilus din lume. Este probioticul ideal pentru persoanele care au urmat un tratament indelungat cu antibiotice, se confrunta cu alergii sau afectiuni digestive. Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.