Gusa nodulara - recomandari

03-07-2009
marcelus
Nu este medic/terapeut
marcelus
Cunoaste cineva un medic endocrinolog bun care sa ma ajute in tratarea acestei probleme de sanatate
8 comentarii
0
04-07-2009, ora 10:33
trifan francesca
Nu este medic/terapeut
trifan francesca
eu am fost la Iasi, spitalul Sf.Spiridon la dr.cristea cristina.pana acum am fost multumita.
0
04-07-2009, ora 11:21
marcelus
Nu este medic/terapeut
marcelus
buna FRANCESCA iti multumesc pentru raspuns. La tine sa rezolvat problema chirurgical s-au cu tratament .Daca esti amabila imi poti spune cum o pot gasi pe d-na doctor
0
04-07-2009, ora 11:56
marcelus
Nu este medic/terapeut
marcelus
sint din judetul Hunedoara. As avea o mare rugaminte daca cineva imi poate recomada un medic endocrinolog din Cluj care s-o mai ocupat cu tratarea gusei nodulare . va multumesc mult de tot
0
05-07-2009, ora 21:01
dumi.maia
Nu este medic/terapeut
dumi.maia
marcelus as vrea sa stiu ce simptome ai pt ca si eu am fost diagnosticata cu boala asta am urmat o perioada de o luna si jumate cu euthyrox, dupa care am repetat analizele tsh-ul mi-a scazut dar dr. mi-a dublat doza si nu am mai suportat-o
0
05-07-2009, ora 21:07
dumi.maia
Nu este medic/terapeut
dumi.maia
eu am luat in greutate si m-am chinuit sa slabesc(fara succes) nu puteam dormi noaptea(la ora 3 eram treaza)uitam, plingeam la orice lucru trist auzit, eram obosita de ziceai ca ma stors cineva de vlaga, nu puteam citi ceva, intr-un cuvant parca eram batuta in cap
0
09-07-2009, ora 12:21
trifan francesca
Nu este medic/terapeut
trifan francesca
la mine s-a rezolvat cu tratament. o gasesti la spitalul sfantul spiridon din iasi.nu am gasit numarul ei de telefon am sa il mai caut si daca il gasesc ti-l dau.nu stiu nici un medic endocrinolog din cluj, poti sa te interesezi pe internet pote vei gasi.poti sa te duci si la bucuresti la PARHON(este specializat pe endocrinolocie ).de obicei gusa polinodulara se opereaza dar daca esti in primul stadiu se poate vindeca cu tratament.mult noroc!
0
09-07-2009, ora 12:35
marcelus
Nu este medic/terapeut
marcelus
Iti multimesc pentru raspuns. daca ai putea sa-mi dai si nr dinsei de telefon
0
13-07-2009, ora 15:23
trifan francesca
Nu este medic/terapeut
trifan francesca
acesta este numarul : 0744667506
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.