ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

imi ofera cineva un raspuns? cand urinez am senzatia ca urinez incomplet

18-11-2015
Andreea1723
Nu este medic/terapeut
Andreea1723
Buna, am 17 ani si de cateva zile am niste probleme.. cand urinez am senzatia ca urinez incomplet, acum 2 zile cand am fost la baie sa urinez am avut o usturime aproximativ 30-60 de minute apoi am luat o pastila de Urinex si au disparut.. ce poate fi ? retentie urinara?.. ma simt foarte balonata in zona abdomenului de jos si am o stare de molesala, pofta de mancare scazuta, uneori ameteli si greturi usoare...
2 comentarii
0
25-11-2015, ora 21:18
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Este posibil sa aveti o infectie urinara.
Va recomand sa faceti un consult la un medic urolog.
dr Petre Muresan
0
27-11-2015, ora 10:49
Andreea1723
Nu este medic/terapeut
Andreea1723
multumesc pentru raspuns:). si mai am o intrebare, imi simt abdomenul 'de jos' umflat si tare.. care ar putea fi cauza?. si prezint si constipatie.. si menstruatia mi-a intarziat toata luna noiembrie.. in octombrie a venit normal
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
24-10-2022, ora 15:20
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Nefrolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 400 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.