insomnie de 3 luni

11-08-2011
tudi
Nu este medic/terapeut
tudi
buna ziua!
am 36 ani si am o problema care ma apasa de 3 luni, nu pot sa dorm noaptea!
ma trezesc la ora 12-1 cu o stare de neliniste in corp simt in urechea dreapta un zgomot ciudat(un vajiit), iar a doua zi ma siomt foarte obosit fara chef de nimic!
2 comentarii
0
11-08-2011, ora 21:52
Dr. Vochescu Carmen
Psihiatrie, Bucuresti
Dr. Vochescu Carmen
E ceva relativ usor de rezolvat, apeland la un psihiatru care sa va recomande un tratament pentru insomnie. Specific: trebuie sa fie un tratament care sa nu va dea dependenta.
0
09-11-2011, ora 13:47
tudi
Nu este medic/terapeut
tudi
buna ziua !de ceva vreme m-i se infunda nasul cind pe o nara cand pe cealalta, nu sunt racit si nici nu am fost
acum 3 zile eram la frizer cand la un moment dat am transpirat instantaneu si nu mai vedeam clar am luat tensiunea 11-7, eu am 36 ani 82kg si 1, 86cm
va rog un sfat!
multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Doctor online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Insomnia
  • Insomnia severă ar putea fi cauzată de slăbirea conexiunilor cerebrale
  • Culcatul la ore târzii a fost asociat cu alimentația nesănătoasă și sedentarismul
  • Thim - dispozitivul care te ajută să dormi mai bine, monitorizându-ți somnul
  • Insomnia crește riscul de astm la adulți
  • Calitatea redusă a somnului la copii, asociată cu insomnia mamei
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.