Intrebare - scurgeri dupa histerectomie
Buna!!In urma cu 10 zile mi sa efectuat o histeroctomie radicala sau aproape radicala pentru ca mai am un ovar, problema mea este ca am niste scurgeri rozalii destul de cantitative de aproximativ 4 zile, a mai avut cineva asa? Este normal? Nu am dureri sau temperarura...doar acele scurgeri care ma sperie...multumesc!!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 10Histerectomie
- 8histerectomie totala
- 3despre uterul fibromatos si despre histerectomie
- 2analize facute, tratament necorespunzator?
- 3a fost propusa pentru histerectomie din cauza unui fibrom uterin
- 16histerectomie
- 25histeretomie totala.. febra, frisoane, dureri de cap
- 5Dupa histerectomie totala se mai face Papanicolau?
- 4histerotomie primul trimestru sarcina
- 3Histerectomia
- 21Dureri articulare dupa chimioterapie
- 13Adenocarcinom de ovar
- 45Chistadenocarcinom border-line g1
- 9Buletin de examinare TDM
- 0Recuperare dupa histerectomie totala unilaterala stanga interanexiala
- 0histeroctomie... da sau nu?
- 0Histerectomie totala
- 0Histerectomie totala +anexectomie bilaterala
- 0Dr Parvulescu ginecologie si Asistenta Alina, SpitalulMilitarB, cea mai buna echipa!
Mai multe informații despre: Histerectomia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: