Ma ustura cand urinez

26-03-2011
ana200
Nu este medic/terapeut
ana200
Buna seara ! Urinez des, putin si ma ustura si in restul timpului, nu numai cand urinez. A inceput sa ma usture de cand am avut un contact sexual, acum 3-4 saptamani. este vorba de infectie ?
3 comentarii
0
27-03-2011, ora 05:24
Psiholog Ioana Panculescu
Psihologie, BUCURESTI
Psiholog Ioana Panculescu
mergeti la urolog Poate fi o BTS
0
18-05-2011, ora 13:48
mihaela_simion
Nu este medic/terapeut
mihaela_simion
acelasi simtome am avut si eu..a rezultat k am o infectie urinara ce m am luotat cu ea 4luni, dupa fiekre tratament imi reaparea la un inetrval de 2sapt...mergeti la o analiza de urocultura ! nu e de joaca...i paretenrulsa faca acelasi lucru...la ei simtomele apar mult mai greu !
0
08-11-2013, ora 09:54
i.sorina s
Nu este medic/terapeut
i.sorina s
buna ziua
Am si eu o problema..cand urinez simpt o senzatie de arsura si usturime si merg mai des la toaleta si fac doar cateva picaturi, iar cand stau simpt tot o senzatie de arsura dar si de mancarime si jurul orificiului ai vaginului.Va rog sa imi spuneti ce ar fi.Azi e o saptamana de cand mi-am facut examen de urina si urocultura si mi-a negativ dar atunci nu aveam aceeste probleme
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
24-10-2022, ora 15:20
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Nefrolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 400 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cauzele urinărilor frecvente - afecțiuni posibile
  • Din ce cauză mergi des la toaletă
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.