Mancarime mamelon
De vreo doua saptamani am ca o mancarime in interiorul sanului stang. Am 29 de ani si am facut ecografie mamara la un medic f bun acum doua luni care nu a gasit nimic. Nu pot localiza mancarimea, e ca si cum ar fi in interior.
Medicul de familie mi-a spus sa astept sa treaca un ciclu menstrual si dupa aceea daca mai persista sa revin.
E posibil sa fie rezultatul unei perioade f stresante sau am motive de ingrijorare?
Medicul de familie mi-a spus sa astept sa treaca un ciclu menstrual si dupa aceea daca mai persista sa revin.
E posibil sa fie rezultatul unei perioade f stresante sau am motive de ingrijorare?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8Urgent va rog!Sunt operata
- 13umflaturi la san
- 31De aprox. 10 luni am observat ca am un nodul la sanul drept
- 22fire pe sani
- 9ajutor! rani la sani de la alaptare
- 27implant silicon sani
- 3operatie de mamelon, adolecenta
- 7dureri de san - ce trebuie sa fac?
- 7cancer am aflat ieri
- 3sani umflati, sensibili si putin durerosi la atingere
- 25problema la un san, un fel de biluta
- 11Noduli la sani
- 14Tumora maligna la san
- 8operatie nereusita, implant sani garantie
- 6virgina-scurgere lichid sani
- 1arsuri ale sanului
- 3probleme la san de cate zile
- 39Este la a cincea chimio cu farmorubicin si ciclofosfamid
- 5Mancarime mamelon
- 8interpretare mamografie
Mai multe informații despre: Sanii
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: