Mandibula

07-09-2015
PaulIsAnUser
Nu este medic/terapeut
PaulIsAnUser
Buna seara! Sper ca am pus intrebarea in sectiunea potrivita. Am observat mai demult intr-o seara, stateam in pat inainte sa ma culc, paralel cu tavanul :p si am cascat putin mai larg. Am simtit atunci ca ceva s-a mutat in partea inferioara a gurii, parea umflat de forma unei sfere. L-am impins putin si totul a revenit la normal :D. Nu l-am bagat foarte mult in seama deoarece in ziua aia mi-am verificat de cateva ori ganglionii din zona gatului din cauza unei infectii :p nevermind XD A trecut ceva timp si am avut-o din nou, exact in acelasi mod, si am constatat atunci ca nu poate fi o coincidenta, insa tot nu am bagat-o atat de mult in seama. In seara asta ma uitam la televizor cu capul teoretic paralel cu televizorul si corpul intins pe pat :p, gura inchisa, si s-a intamplat din nou :l. De data asta m-a durut cand s-a mutat, si mai simt si acum ceva presiuni in zona aceea chiar dupa ce am impins-o la loc, cum ca ar vrea sa se intample din nou :p Poate sunt doar paranoic insa vreau sa stiu ce e :) :p
Ah, si am uitat sa mentionez ca am 14 ani :)
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.