Medic psihiatru Bucuresti

31-07-2022
A94
Nu este medic/terapeut
A94
Buna ziua!

Ma puteti ajuta cu o recomandare de medic psihiatru bun in Bucuresti, pentru o a doua opinie medicala ?
Multumesc frumos
4 comentarii
1
08-08-2022, ora 14:42
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Dr. Motoescu Petru Eduard. E un medic bun dar are multi pacienti. Aloca putin timp pentru fiecare. Pentru a doua opinie, va recomand o consultatie cu plata.
1
08-08-2022, ora 15:07
Costy2008
Nu este medic/terapeut
Costy2008
Mai la Obregia si doamna David de la sectia 9 parca, mai e Ileana Plavitu la sectia 7, la ele nu astepti 7 ani ptr o consultatie.
Buni pot fi toti, depinde de noroc.
1
08-08-2022, ora 15:12
A94
Nu este medic/terapeut
A94
Multumesc frumos pentru raspunsuri. As dori sa va intreb cum as putea sa ma programez la unul dintre acesti doctori? Am cautat pe net si nu ii gasesc la cabinete particulare.
Daca sun la sectia respectiva de la Obregia pot obtine o programare ? As vrea sa merg cu plata pentru ca am dus deja trimitere la actualul meu medic.
1
08-08-2022, ora 16:35
Costy2008
Nu este medic/terapeut
Costy2008
Acuma depinde si de pacient, cand zici medic bun, e relativ, poate pe unu l-a rezolvat, pe altul nu ! Deci atentie.
Faptul ca e bun ptr mine, nu inseamna ca e si ptr tine, sa retii asta, nu sa zici "aaaa n-a fost bun".
Depinde si de afectiune, si cum reactioneaza corpul tau la tratamente.

Toti pot fi buni ptr x si nu buni ptr y, sau 10 pot fi buni ptr x, y, z, si acei 10 sa nu fie buni ptr altii.

Adica sa nu te bazezi ca daca ptr cinci insi a fost bun, va fi si la tine la fel, e o loterie.

Suna la Obregia si vezi ce se poate face cu programarea. Destui nu au cabinete particulare, unii au, depinde. Dar poti suna la orice clinica privata sa-ti faci programare la un psihiatru daca vrei cu plata.
Pot sa dau aici ca e nr public al cabinetului doamnei Plavitu Ileana:

0722231677

Suna si vezi, are cabinet particular unde te duci cu trimitere, cu plata nu stiu, intrebi, lucra si la Obregia, suna si intreaba ce si cum. Acuma cum ti-o fi norocul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice.

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.